EdelHOST 2016 Profesjonalna Pomoc Prawna

 

PROBLEMY Z TZW. POMOCĄ SPOŁECZNĄ

Nachodzą Cię nieproszeni goście pod pozorem pomocy społecznej, gdyż Twój sąsiad prawdopodobnie z niskich pobudek usłyszał, że kłócisz się z małżonkiem (partnerem), Twoje dziecko krzyczy bo chce coś na co nie zasługuje i nie chce się z tym pogodzić; przychodzą do Ciebie koledzy i znajomi, z którymi masz dobre relacje i zapewniacie sobie wzajemną pomoc i szacunek?

Bądź czujny(a)!

Czyha na Ciebie instytucja, która skwapliwie podejmuje wszelkie kroki aby  wbić się z brudnymi butami w Twoje życie!  Pod pozorem pomocy placówki OPS zbierają informację o Twojej rodzinie, bliskich i znajomych pod pozorem opieki nad Twoim dzieckiem, matką, żoną mężem etc. Nie daj się zwieść! To tylko pozory ukryte pod płaszczykiem troski o Twoje rzekome dobro. Ci "ludzie" nie zawahają się przed niczym - naślą na Ciebie policję, kuratora sądowego i co tylko wpadnie im jeszcze do nabitych głów makabrycznymi, telewizyjnymi news'ami o przemocy w rodzinie, maltretowaniu dzieci i wszystkim, czym raczy nas telewizja i inne media, których ulubionym tematem jest lista nieszczęść i katastrof. OPS jest prekursorem wersji wydarzeń, które nie miały i nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Ci "ludzie" próbują wpłynąć na Twoją psychikę indagując psychologów, wychowawców w szkole Twojego dziecka i wszelkie inne czynniki mogące mieć wpływ na opinię o Tobie i Twojej rodzinie.

Czas z tym skończyć - funkcjonariusze OPS zniszczyli już zdrowie i szczęście wielu rodzin tylko na podstawie niczym nie udowodnionych i nie sprawdzonych donosów (głównie mających sami, ze swoimi problemami rodzinnymi sąsiadów). Nie zdziw się, jeśli usłyszysz, że pomimo swoich x-lat małżeństwa żyjesz w rozpitym konkubinacie, Twoje dziecko biega brudne po klatce schodowej a Twoja matka (ojciec) są przez Ciebie terroryzowani i okradani z pieniędzy. To nie żarty - takich "argumentów" użył jeden z warszawskich OPS przeciwko któremu prowadzimy aktualnie postępowanie przygotowawcze.

Od niedawna pracownicy OPS mają status funkcjonariuszy publicznych, zatem podlegają odpowiedzialności karnej z art. 231 KK.  Jeśli zatem masz jakiekolwiek problemy z tą instytucją - nie jesteś sam(a) - skontaktuj się z nami!

        W fazie wstępnej postępowania nie pobieramy żadnych opłat. Jeśli Twoja sprawa ma szanse powodzenia i będziesz chciał(a) nadal korzystać z naszych usług opłaty ustalimy po wstępnej weryfikacji i kontakcie osobistym..

 

 

        Nie zwlekaj - pamiętaj, że w takich sprawach Twoim kluczowym przeciwnikiem jest czas!

tel.: 577 071 826  od 8.00 - 21.00

e-mail: edelhost@wp.pl

 

 Copyright EdelHOST Internet & Computer System 2016. All rights reserved.